Büszkeségeink

Verseny neve Helyezés Név
Kazinczy "Szép magyar beszéd" I.  Erdész Barnabás 6. b 
  I.  Parrag Levente 8. a 
Kazinczy olvasási verseny 4. évfolyam  I.  Tóth Zoltán 4. b 
  II. Ligeti Eszter 4. b 
  III.  Kiss Brigitta 4. a 
Iskolai vers-és prózamondó verseny 1.-2. évfolyam I.  Duchon Laura 2. b 
  II.  Héjja Hanna 1. a 
  II.  Nguyen Thi Virginia 2. b
Iskolai vers-és prózamondó verseny 3.-4. évfolyam I.  Barna Diána 3. b (próza)
  I.  Fülepi Balázs 3. a (vers)
  II.  Nagy Levente 4. b (vers)
  II.  Rácz Petra 4. b (próza)
  III.  Kollmann Áron 3. a (vers)
Vers-és Prózamondó verseny 5.-6. évfolyam I.  Hrebenár András 5. b (próza)
  I.  Rostás Réka 6. b (vers)
Vers-és Prózamondó verseny 7.-8. évfolyam I.  Békés Anna 8. a 
  I.  Parrag Levente 8. a 
Márton napi rajzverseny  Különdíj  Tímár Barnabás 2. b 
     
Kerületi versenyek és eredményei    
     
Verseny neve  Helyezés  Név 
Kerületi angol  vers- és prózamondó verseny I.  Rozsovits Johanna 4. b 
  III. Heaton Thomas 7. b 
USA Országismereti Csapatverseny II. Gergely Anna 8. b
  II. László Kristóf 8. b
  II. Madarász Panna 8. a
  III. Béres Gergő 7. a
  III. Kiss Dominik 7. b
  III. Palotai Milán 7. b
  III. Heaton Richard 8. b
  III. Kovács Dénes 8. b
  III. Németh Botond 8. b
Szövegértési verseny  III. Békés Anna 8. a
  IV. Nguyen Le Huyen Anh 6. b 
  V. Renner Kata 7. b 
Kazinczy Szép Magyar Beszéd verseny IV. Parrag Levente 8. a
  IV. Erdész Barnabás 6. b
Bolyai Matematika verseny IV. Csépán Petra 7. b
  IV. Gáspár Dániel 7. b
  IV. Renner Katalin 7. b
Nyugat-Magyarországi Egyetem Történelem verseny V. Békés Anna 8. a 
Úszóverseny - Zugló Kupa I.  András Mira 2. b (gyors, mell)
  II. Somodi Réka 2. b (gyors)
  III. Somodi Réka 2. b (mell)
Bánhidi Béla Sprintfutó Emlékverseny I.  Kovács Dénes 8.b
Mezei futóverseny III. Endrédi Milán 3.a
  III. László Csanád 3. a
  III. Tóth Bence 4.a
  III. Trufán Botond 3. b
  III.  Vas Bence 4.a
Mikulás Kupa Táncverseny (modertánc) II.  Knapcsek Liliána 5. a
    Bágyi Liliána 5. a
    Balló Jázmin 5. a
    Bursits Emma 5. a
    Gombos Gréta 5. a
    Korencsy Johanna 5.a
    László Angelina 5. a
    Nagyy Laura 4. a
    Papp Lídia
    Szabó Noémi 5. a
    Tóth Emese 5. a
XXVII. Zuglói Táncfesztivál – MIKULÁS KUPA - (néptánc)  I.  András Adél 5. b
    Apagyi Orsolya 2. a
    Bakos Botond 4. a
    Boross Mia 1. b
    Czakó Emília 3. a
    Fenyvesi Jázmin 3. a
    Fordán Éva 3. a
    Géczy-Zajzon Kristóf 3. a
    Golden Dorka
    Kádár Dávid 1. a
    Kárpáti Attila 5. b
    Kertai Szabolcs 1. a
    Kiss Brigitta 4. a
    Kondor István 5. b
    Kovács Edina 4. a
    Mihályi Sára 5. a
    Nagy Benedek
    Nagy Levente 6. b
    Nemes Lilla 4. a
    Nemes Milán 1. a
    Németh Péter 3. a
    Patat Hédi 6. b
    Peisz Dorina 5. b
    Peisz Roland 2. b
    Szaller Patrik 5. b
    Thaly Luca 3. a
    Tomin Orsolya 5. b
    Tóth Zoltán 4. b
    Újvári Levente 1. b
    Zádori Zsolt 4. a
Mesés Vajdahunyad Gyermekszínjátszó Találkozó (színjáték) II. Bartha Álmos 3. b
    Dékány Edina 3. b
    Endrédi Milán 3. a
    Fülepi Balázs 3. a
    Kollmann Áron 3. a
    Miskolczy Kíra 3. a
    Németh Lara 3. a
    Sági-Kis Dominik 3. b
  III. Abdeldin Emira 5. b
    Albert Katalin 5. a
    Ámon Abigél 2. a
    Bekes Amrita 4. a
    Bényi Réka 2. a
    Buza Soma 5. b
    Csengeri Barnabás 2. a
    de Marcos- Szigeti Lúcia Natália 2. a
    Dudás Gergő 2. a
    Göböl László Töhötöm 4. a
    Homonnai János 2. b
    Horváth Zsombor 2. a
    Hrebenár András 5. b
    Illés Botond 2. a
    Juhász Luca 2. b
    Lungu Botond 2. b
    Mihályi Sára 5. a
    Perger-Nagy Fülöp 2. b
    Ring Máté 5. a
    Rostás Réka 6. b
    Tímár Barna 2. b
    Wack Bökény 5. a
    Zollner Alexander 2. a
     
     
     
     
Verseny neve  Helyezés  Név 
Kerületi Szövegértési verseny  IX. Szabó Noémi 5. a 
Kerületi Kazinczy szépolvasási verseny VII. Tóth Zoltán 4. b 
Bolyai Magyar verseny 3. évfolyam XVIII. Benei Dóra 3. a
    Bolgár Réka 3. a
    Fenyvesi Jázmin 3. a
    Nguyen Khann Linh 3. a
Bolyai Magyar verseny 3. évfolyam XLII. Barna Diána 3. b
    Gulya Mira 3. b
    Horváth Hanna 3. b
    Palóczy Sára 3. b
Kerületi Matematika verseny 8. évfolyam XVII. Békés Anna 8. a
  XVIII. Kovács Dénes 8. b 
Bolyai Matematika verseny 3.-4. évfolyam XXXII. Balogh Máté 3. b
    Nagy Boldizsár 3. b
    Papp Benedek 3. b
    Szabó Levente 3. b
Bolyai Matematika verseny 3.-4. évfolyam XLVII. Endrédi Milán 3. a
    Géczi-Zajzon Kristóf 3. a
    Kollmann Áron 3. a
    Nguyen Khann Linh 3. a
3-4. osztályosok mezei futóversenye IX. Tóth Bence 4.a
  VI. Vas Nándor 2. b
Nyugat-Magyarországi Egyetem Történelem verseny X. Kárász Anikó 7. a 

 

Verseny I. helyezett II. helyezett III. helyezett
Angol vers- és prózamondó verseny PRÓZA 4. évfolyam Golden Dorka Novák Valéria Tomin Orsolya
Angol vers- és prózamondó verseny PRÓZA 5. - 6. évfolyam Harangozó Pálma   Kiss Botond
Angol vers- és prózamondó verseny PRÓZA 7. - 8. évfolyam Gáspár András    
Angol vers- és prózamondó verseny VERS 4. évfolyam Gáspár Benedek Korencsy Johanna Mihályi Sára
Angol vers- és prózamondó verseny VERS 5. - 6. évfolyam Nguyen Le Huyen Anh Hutka Mandula, Szabó Dorisz,
Verba Júlia
Béres Gergő
Angol vers- és prózamondó verseny VERS 7. - 8. évfolyam Byrappa Chandrika Nyírő Veronika Németh Botond
Kazinczy szép magyar beszéd verseny 5. - 6. évfolyam Komlósi Leila Pálinkás Viktória Nguyen Le Huyen Anh
Kazinczy szép magyar beszéd verseny 7. - 8. évfolyam Gálfalvi Anna Kaszab Zoltán Axmann Lívia
Kazinczy szépolvasási verseny 4. évfolyam Golden Dorka Korencsy Johanna Tomin Orsolya
Matematika verseny 3. évfolyam Bencz Eszter Vas Bence Tomin István
Matematika verseny 4. évfolyam Ring Máté Bursits Emma Hován Milán
Helyesírási verseny 3. évfolyam Ring Dóra De Marcos-Szigeti Paula Kiss Brigitta
Helyesírási verseny 4. évfolyam Golden Dorka Robotka Ádám Novák Valéria
Vers- és prózamondó verseny

Byrappa Aljuna

Liszkai Lili

Nagy Levente

Novák Valéria

Fülepi Balázs

Golden Dorka

Mihályi Sára

Endrédi Milán

Kondor István

Tomin Orsolya

Vers- és prózaíró verseny

Benke Flóra

Rekenei Milán

Ring Dóra

Golden Dorka

   

 

 

Kerületi és országos versenyek

Verseny I. helyezett II. helyezett III. helyezett
XXVII.Zuglói Táncfesztivál-MIKULÁS KUPA Kiss Brigitta
Tóth Zoltán
Zádori Zsolt
Bakos Botond
Golden Dorka
Kárpáti Attila
Kondor István
Mihályi Sára
Szallar Patrik
Tomin Orsolya
Czakó Emília
András Adél
Nemes Lilla,
   
XXVII.Zuglói Táncfesztivál-MIKULÁS KUPA Kertai Szabolcs
Kádár Dávid
Nemes Milán
Újvári Levente
Boross Mia
Nagy Benedek
Apagyi Orsi
Peisz Roland
Fordán Éva
Thaly Luca
Czakó Emília
Fenyvesi Jázmin
Németh Péter
Géczy-Zajzon Kristóf
Kiss Brigitta
Bakos Botond
Tomin Orsi
Peisz Dorina
Szaller Patrik
Kárpáti Attila
Patat Hédi
Nagy Levi dudás
   
XXVII.Zuglói Táncfesztivál-MIKULÁS KUPA   Knapcsek Lili
Korencsi Johanna
Szabó Noémi
László Angelina
Tóth Emese
Nagy Laura
Gombos Gréta
Papp Lídia
Bursits Emma
 
Mesés Vajdahunyadvár
Országos Gyermekszínjátszó Találkozó
    Göböl László Töhötöm
Bekes Amrita
Albert Katalin
Mihályi Sára
Ring Máté
Wack Bökény
Abdeldin Diana Emira
Buza Soma
Hrebenár Andris
Rostás Réka
Mesés Vajdahunyadvár
Országos Gyermekszínjátszó Találkozó
    Ámon Abigél
Bényi Réka Lilla
Csengeri Barnabás
de Marcos- Szigeti Lúcia Natália
Dudás Gergő György
Horváth Zsombor Péter
Illés Botond
Zollner Alexander
Homonnai János Gergely
Juhász Luca
Lungu Botond Zoltán
Perger-Nagy Fülöp Ágost
Tímár Barna
Mesés Vajdahunyadvár
Országos Gyermekszínjátszó Találkozó
  Fülepi Balázs
Kollmann Áron
Miskolczy Kíra
Németh Lara Edit
Bartha Álmos
Dékány Edina
Sági-Kis Dominik
 
XXVI. Zuglói Táncfesztivál – Országos Amatőr Táncverseny Bakos Botond 3.a
Kárpáti Attila 4.b
Antal Erik 3.a
Bakos Botond 3.a
Bertalan Rebeka 4.b
Golden Dorka 4.b
Kárpáti Attila 4.b
Kiss Brigitta 3.a
Kondor István 4.b
Kovács Edina 3.a
Lehr-Balló Jakob 3.a
Makai Levente 3.b
Mihályi Sára 4.a
Patat Hédi 5.b
Peisz Dorina 4.b
Ring Dóra 3.b
Rozsovits Johanna 3.b
Szaller Patrik 4.b
Tomin Orsolya 4.b
Tóth Bence 3.a
 
Repülj, madár repülj... Antal Erik 3. a
Bakos Botond 3. a
Bertalan Rebeka 4. b
Kárpáti Attila 4. b
Kiss Brigitta 3. a
Kondor István 4. b
Kovács Edina 3. a
Lehr-Balló Jakob 3. a
Makai Levente 3. b
Mihályi Sára 4. a
Peisz Dorina 4. b
Pethő Benedek 3. b
Ring Dóra 3. b
Szaller Patrik 4. b
Tomin Orsolya 4. b
Tóth Zoltán 3. b
   

II. Aranypergő-Aranyláb Szólótánc fesztivál

Antal Erik 3. a
Bertalan Rebeka 4. b
Kárpáti Attila 4. b
Peisz Dorina 4. b
Lehr-Balló Jakob 3. a
Ring Dóra 3. b
Rozsovits Johanna 3. b
Szaller Patrik 4. b
Kiss Brigitta 3. a
Bakos Botond 3. a

XXVI. Zuglói Táncfesztivál Országos Amatőr Táncverseny

Bánó Zsófia 1. a
Bencz Eszter 3. b
Benei Dóra 2. a
Bolgár Réka 2. a
Csighy Alexandra 3. b
De Marcos-Szigeti Paula 3. b
Dénes Zsófia 3. b
Horváth Hanna 2. b
Kertai Csenge 2. b
Ligeti Eszter 3. b
Miskolczy Kíra 2. a
Molnár Anna 2. a
Nagy Laura 3. a
Nguyen Khanh Linh 2. a
Ormai Anna 3. b
Ormos Krisztina 2. a
Palóczi Sára 2. b
Patat Léda 3. b
Rácz Petra 3. b
Rozsovits Johanna 3. b
Schönfeld Lotti 3. b
Simsa Lilla 3. b
Somos Dóra 3. b
Szabó Maja 2. b
Takács Viktória 3. b
Tóth Anna 3. b
   
Zrínyi Ilona matematika verseny Golden Dorka    
Sulibank Gombos Gréta Golden Dorka

Ring Máté

Tomin Orsolya

SNI-s ének verseny Ámon Abigél    
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny Nguyen Le Huyen Anh   Ritoók Mihály
Pest megyei és budapesti mesemondó verseny Parrag Levente    
Költészetnapi verseny Parrag Levente    
Komplex rajzverseny   Tímár Barna  
Kerületi vers- és prózamondó verseny     Dobronoky Viktor
Kerületi rajz- és montázsverseny   Majercsik Boglárka Kondor István
Kerületi mezei futás I. korcsoport  

Balogh Máté 2. b

Endrédi Milán 2. a

László Csanád 2. a

Trufán Botond 2. b

Vas Nándor 1. b 

 
Kerületi mezei futás III. korcsoport  

Dobronoky Viktor 5. b

Makó  Gergely 6. b

Németh Attila 5. a

Németh Botond 7. b

 
Kerületi mezei futás Egyéni Németh Botond    
Kerületi angol verseny   Nguyen Le Huyen Anh Erdész Barnabás
Budapesti Általános Iskolások Matematikaversenye Nguyen Le Huyen Anh    
Budapesti Általános iskolák ultimate frizbi bajnoksága

Farkas Anita 5. a

Farkas Benedek 5. a

Németh Attila 5. a

Pálinkás  Viktória 5. a

Tornyai Mátyás 5.a

Vitrai Emma 5. a

   
Informatikai alkalmazói verseny exel     Rekenei Zolta
Angol vers- és
prózamondó verseny
Harangozó Pálma    
Antré Fesztivál Abdeldin Emira 4. b
Albert Katalin 4. a
Ambrus Réka 3. a
Buza Soma 4. b
Csillag Máté 4. b
Göböl Töhötöm 3. a
Hrebenár András 4. b
Mihályi Sára 4. a
Novák Valéria 4. a
Ring Máté 4. a
Wack Bökény 4. a
   
Mesés Vajdahunyad Gyermekszínjátszó Fesztivál Abdeldin Emira 4. b
Albert Katalin 4. a
Buza Soma 4. b
Csillag Máté 4. b
Futó Péter 6. a
Hrebenár András 4. b
Mihályi Sára 4. a
Novák Valéria 4. a
Ring Máté 4. a
Wack Bökény 4. a
  Ambrus Réka 3. a
Bartha Álmos 2. b
Dékány Edina 2. b
Endrédi Milán 2. a
Fülepi Balázs 2. a
Göböl Töhötöm 3. a
Kollmann Áron 2. a
Miskolczi Kíra 2. a
Nagy Boldizsár 2. b
Németh Flóra 2. a
Németh Lara 2. a
Sági-Kis Dominik 2. b
Strasszer Zsófia 2. b
Zimonyi Marcell 2. b
Népdaléneklési verseny   Boros Adél 7. b
Gergely Anna 7. b
Madarász Panna 7. a
 
Ők így vigyáztak ránk (I. korcsoport)   Bodó Gitta  
Ők így vigyáztak ránk (II. korcsoport) Ritoók Mihály Nguyen Le Huyen Anh  
Stafétacsi     Golden Dorka
Úszó Diákolimpia Monori Kristóf    
XXV. Zuglói Táncfesztivál Mikulás Kupa Bencz Eszter 3. b
De Marcos-Szigeti Paula 3. b
Dénes Zsófia 3. b
Ligeti Eszter 3. b
Ormai Anna 3. b
Patat Léda 3. b
Rácz Petra 3. b
Ring Dóra 3. b
Rozsovits Johanna 3. b
Simsa Lilla 3. b
Somos Dóra 3. b
Tóth Anna 3. b
   

 

 

Duma Bálint 2014 Zrínyi Ilona Matematika Verseny X. hely

 

 

 

 

 


vers- és prózaíró pályázat díjazott alkotói a 2011-12-es tanévben


Zrínyi Ilona Matematika Verseny


Alsós Könyvtárhasználati Verseny


Bod Péter Könyvtárismereti Verseny


Zugló Helytörténeti Vetélkedő


Kerületi Angol Verseny


Örkény Emlékév Csapatverseny


A vers- és prózaíró pályázat díjazott művei




Versenyek

Kerületi Kazinczy Szépolvasási Verseny
Hevesi György kerületi verseny
Sport
Kerületi Népdaléneklési Verseny eredménye
KERÜLETI JUBILEUMI AMATOR ASZTALITENISZ VERSENY
Kerületi komplex rajzverseny
MIKULÁS QPA
Kerületi versenyen első helyezést értünk el.
Kerületi angol vers és prózamondó verseny