Kapcsolattartó étkezéssel kapcsolatos ügyekben: iskolatitkar@aranyjanos-zuglo.sulinet.hu

Információk a 2021 márciusi ebédbefizetéssel kapcsolatban

Tisztelt Szülő!

Tájékoztatom, hogy Budapest Főváros XIV. Kerület Zugló Önkormányzat Képviselő-testülete a 4/2020. (III. 2.) rendelettel módosította 2020. áprilisától  hatállyal a 7/2015. (II. 27.) számú rendelet 13/a. számú mellékletét, a gyermekintézményekben nyújtott étkeztetés intézményi térítési díját. Ennek tartalma itt látható.(2020.12.18)

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatjuk, hogy az iskolai étkezés átutalással is fizethető. A weboldal (Mozilla Firefox alkalmazása javasolt) közvetlenül elérhető a www.multischool.hu illetve közvetetten a www.zuglo.hu (intézmények / közétkeztetés befizetés ) elérési útvonalon. A weboldalra az Ön gyermekének személyes kódjával tud belépni, amit az iskola gazdasági ügyintézőjétől kérhet. A weboldalon megrendelheti az étkezést, majd számlát nyomtathat, azt követően kérjük, teljesítse a megadott bankszámlára az átutalást, figyelemmel a fizetési határidőre és az átutaláskor a közleménybe írandó befizetés azonosítóra, amely szükséges gyermeke étkezési díjbevételének beazonosításához. Kérjük, hogy a számlán szereplő pontos összeget utalja át! Ezen a felületen minden nap 9.00 óráig lemondhatja a következő naptól érvényes megrendeléseit. Esetleges kérdéseiket, észrevételeiket az etkezes@zuglo.hu e-mail címre küldhetik. Iskolánkban az előre meghatározott időpontokban, továbbra is lehetőségük van személyesen befizetni, valamint lemondani az étkezést.