EBÉDBEFIZETÉS-OKTÓBER

Étkezés: iskolatitkar@aranyjanos-zuglo.sulinet.hu

ONLINE BEFIZETÉS

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatjuk, hogy az iskolai étkezés átutalással is fizethető.

A weboldal (Mozilla Firefox alkalmazása javasolt) közvetlenül elérhető a www.multischool.hu ,

illetve közvetetten a www.zuglo.hu (intézmények / közétkeztetés befizetés ) elérési útvonalon.

A weboldalra az Ön gyermekének személyes kódjával tud belépni, amit az iskola gazdasági ügyintézőjétől kérhet.

A weboldalon megrendelheti az étkezést, majd számlát nyomtathat, azt követően kérjük, teljesítse a megadott bankszámlára az átutalást, figyelemmel a fizetési határidőre és az átutaláskor a közleménybe írandó befizetés azonosítóra, amely szükséges gyermeke étkezési díjbevételének beazonosításához.

Kérjük, hogy a számlán szereplő pontos összeget utalja át!

Ezen a felületen minden nap 9.00 óráig lemondhatja a következő naptól érvényes megrendeléseit.

Esetleges kérdéseiket, észrevételeiket az etkezes@zuglo.hu e-mail címre küldhetik.

Iskolánkban az előre meghatározott időpontokban, továbbra is lehetőségük van személyesen befizetni, valamint lemondani az étkezést.