Pedagógusok

NÉV BEOSZTÁS/SZAK FOGADÓÓRA
Bobák Ildikó moderntánc kedd 14-15
Borbélyné Máthé Mária könyvtáros  
Bődi- Skrada Vilma angol péntek 5.óra
Csikós Ildikó színjáték, dráma csütörtök 5.óra
Csurgó Sándor informatika, történelem hétfő 6.óra
Deák Zoltán testnevelés, erkölcstan kedd 2.óra
Dienesné Kertész Ildikó tanító 3.a szerda 3.óra
dr. Takácsné Szmola Ildikó tanító 2.a csütörtök 5.óra
Elbertné Mészáros Györgyi matematika,informatika, 6.a of szerda 1.óra
Eötvös Gyöngyi fizika,kémia, tanulószoba 7-8. évf. csütörtök 5.óra
Eszenyi Dénesné magyar ny. és irodalom, történelem, tanulószoba 5b. szerda 4.óra
Georgieff Zsuzsanna tanító 4.a szerda 4.óra
Gréczi Cecília tanító 1.b hétfő 4.óra
Hajas Viktória  magyar ny. és irodalom, tanulószoba 6.évf. hétfő 6.óra
Hidvégi  Ildikó tanító 3.b csütörtök 4.óra
Hollós Jánosné magyar ny. és irodalom, angol, 5.b of szerda 2.óra
Juhász Katalin Rozália néptánc, hon és népismeret,  kedd 6.óra
Kapitány Edit tanító 2.b szerda 3.óra
Kovács Zsuzsanna Katalin természetismeret, biológia, földrajz,  7.a of szerda 5.óra
Kováts Ábel Pálné Nagy Zsófia tanító 3.a hétfő 4.óra
Kőszegvári Noémi tanulószoba 5.a  
Molnár-Lukács Edina testnevelés péntek 3.óra
Nagy - Lilik Viktória tanító 2.a csütörtök 5.óra
Nagy Miklós rajz  péntek 3.óra
Némethné Földváry Zita angol hétfő 4.óra
Némethné Vida Judit tanító 1.a hétfő 3.óra
Povázai Zsuzsanna gazdasági és pénzügyi kult., néptánc,  csütörtök 4.óra
Pozsár Annamária magyar ny. és irodalom, történelem, 7.b of szerda 1.óra
Seres  Katalin tanító 4.a szerda 5.óra
Simonné Rása Erika matematika, ének, 6.b of szerda 5.óra
Somosné Kelemen Erika tanító  4.b A hét péntek 6.óra B hét hétfő 5.óra
Sulyok Viola tanító  2.b szerda 3.óra
Szabó Ágnes angol csütörtök 2.óra
Szabó Mária magyar ny. és irodalom, 5.a of. hétfő 1.óra
Szabó Márta tanító 3.b szerda 3.óra
Szigeti Adrienn tanító  1.b kedd 3.óra
Vandornyikné Major Andrea tanító 1.a kedd 5.óra
Varga Klára tanító 4.b csütörtök 5.óra
Erdélyi Lászlóné technika szerda 15-16
Koltai Géza matematika kedd 3.óra