Választható hitoktatás

A 2013/14-es tanévtől kezdve felmenő rendszerben új tantárgyként megjelent az erkölcstan/hit és erkölcstan tantárgy. Minden esetben a szülők döntik el, hogy erkölcstan vagy hit és erkölcstan tantárgyat választanak-e. A szülők választása egész tanévre szól, tanév közben változtatásra nincs lehetőség. Az órák tanítási időben, órarendben vannak, nem fakultatív délutáni elfoglaltság.

Az alábbi linkekek meg tudják tekinteni az egyházak információit. Katolikus, református és evangélikus hitoktatás folyik az iskolában.

Jövendő első osztályosok a beíratkozás napján tudnak nyilatkozni, jövendő 5. évfolyamos diákjaink szüleinek 2015. március 3-án 17.00 órakor tartanak tájékoztatót az egyházak, erre szeretettel várunk Mindenkit.

Jelenlegi 1.-2. és 5.-6- évfolyamos gyermekek szüleinek nem kell újra nyilatkozni, hanem csak, aki változtatni szeretne az jelezze írásban az igazgatóság felé május 20-ig.

Tájékoztató I.
   Tájékoztató II.